Dzień Chłopaka

30 września 2015 r. uczniowie postanowili zacieśnić więzi podczas wyjazdu z okazji Dnia Chłopaka, korzystając przy tym z nowej zabawy, jaką jest Bumper Ball. Jest to nowoczesna odmiana piłki nożnej polegająca na odbijaniu się od przeciwników! Gracz umieszczony jest wewnątrz kulki wypełnionej powietrzem dzięki czemu każdy upadek jest amortyzowany i zupełnie niegroźny!

Zbiórka odbyła się o godz.8.45 i po sprawdzeniu obecności i przyszedł czas , by wyruszyć w drogę , która trwała ponad godzinę. Gdy przybyliśmy na miejsce, przywitała nas poranna rosa, piękne słońce, no i najważniejsze - ogromne kule, które budziły naszą ciekawość. Właściciel obiektu przedstawił zasady korzystania z kul, podzielił nas na drużyny i zaczęła się ostra walka. Co niektórzy stawali na głowie (dosłownie), by zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Mecze okazały się bardzo wyrównane, więc wszyscy zostali nagrodzeni.

Po ogromnej utracie energii musieliśmy się wzmocnić, więc udaliśmy się na posiłek. Po posiłku byliśmy znów gotowi do zabawy. Niestety, czas płynął nieubłaganie. Około godz. 15.00 powróciliśmy do rzeczywistości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress