„Kiedy myślę Polska…” same dobre słowa w głowie mam.

DSC07687 10 listopada obchodziliśmy w szkole w Legionowie Dzień Dobrego Słowa połączony z Narodowym Świętem Niepodległości. Panie Agata Wrotkowska i Aneta Ciemiecka, odpowiedzialne za przygotowanie oprawy tego dnia, postanowiły zachęcić uczniów do pracy nad wyszukaniem tego, co w naszym kraju jest najlepsze. Każda klasa miała za zadanie przygotować plakat na temat jednego z elementów naszej tożsamości narodowej. Powstały przepiękne plakaty o wartościach Polaków, polskiej przyrodzie, kulturze, historii i powodach do dumy, które możemy podziwiać na szkolnych gazetkach. Dzieci z najmłodszych klas I i II na swoim plakacie wyraziły miłość do Polski poprzez ogromny wzór serca ułożony z małych czerwonych serduszek. To był kolejny piękny dzień w naszej szkole!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress