Skarby Mierzei Wiślanej

DSC07780

Bogata w formy i treść wycieczka już poza nami. Pozostały jednak wspaniałe wspomnienia utrwalone na zdjęciach i filmach. Pogoda dopisała (praaaaaawie). Pobyt nad polskim morzem obfitował w wiele atrakcji. Podczas warsztatów bursztyrniczych poznaliśmy tajniki obróbki bursztynu. Gra terenowa – „poszukiwacze skarbów” realizowana z wykorzystaniem wykrywaczy metalu i lokalizatorów GPS była okazją do sprawdzenia się w sytuacjach wymagających wzajemnej współpracy i tolerancji.  Najbardziej podobało nam się nocne zbieranie bursztynu  przy użyciu lamp UV. Warto też wspomnieć o urokach Gdańskiej Starówki i pozostałych atrakcjach Trójmiasta. Ostatni dzień spędziliśmy na szalonej zabawie w parku linowym. Nieodłącznym elementem naszej wyprawy był dobry humor, uśmiech na twarzach i mnóstwo zabawnych sytuacji wynikających z międzyklasowej integracji.

Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów i już planujemy kolejny taki wyjazd za rok!

Polecamy serdecznie innym klasom trasę i program  naszej wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress